Szczepionki

Odwołano póki co pandemię (której nie było). Na razie …

Wróci w inne j postaci …

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości …

——————————————————————————————–

Ponieważ funkcjonująca w najróżniejszej postaci CENZURA w większości mainstreamowych mediów nie przepuszcza żadnych nieoficjalnych wiadomości, zwracam się do Państwa z prośbą o zainteresowanie i upowszechnienie informacji, które choć są oparte na faktach i dotyczą BEZPIECZEŃSTWA, ZDROWIA I ŻYCIA ludzi w żaden sposób nie mogą przedostać do opinii publicznej, co stwarza faktyczne możliwości manipulowania, czego bezpośrednim efektem może być brak świadomości o zagrożeniach i bezpośrednie następstwa w postaci utraty zdrowia, życia (i wolności?). Niewykluczone, że mamy z przekrętem na globalną skalę.

Chodzi o mające się odbyć na wielką skalę szczepienia, niesprawdzonymi, nieprzetestowanymi produktami, których skład jest utajniony, efekty działania nieprzewidywalne, a produkowane przez firmy, którym udowodniono działania kryminalne.

Jest na ten temat wiele informacji o różnym stopniu wiarygodności i sprawdzalności, poczynając od zaniepokojenia będącego wynikiem brakiem dostępu do informacji, do tych przewidujących ludobójstwo na wielką skalę. Przede wszystkim zaś niepokój budzi oparte na faktach uprawdopodobniony plan zarabiania miliardów dolarów kosztem zdrowia i być może życia milionów ludzi.

Poniżej znajdują się wybrane przez mnie źródła, która wydają się być sprawdzalnymi, lub uprawdopodobnionymi faktami.

Jeśli jednak, choć część z tych faktów jest autentyczną prawdą to powinno to budzić zdecydowane zaniepokojenie, choć w moim mniemaniu raczej GROZĘ i (potencjalne) łamanie podstawowych praw obywatelskich, a przede wszystkim ludzkiego prawa do życia i zdrowia.

Proszę o zainteresowanie się tym tematem i upowszechnienie informacji o nim w aspektach, których dotychczas nie ma w mediach, a niedoinformowane społeczeństwo jest potencjalnie narażone na niedoinformowanie, manipulacje i ISTOTNE NIEBEZPIECZEŃSTWO.

Trzeba działać TERAZ. Za pół roku, miesiąc, a może za tydzień może być za późno!

———————————————

Nowa grypa spiskiem?

Pojawiające się w zachodnich mediach informacje o korupcyjnym spisku między Światową Organizacją Zdrowia a farmaceutycznymi gigantami, koniecznie trzeba sprawdzić. Jeśli oskarżenia się potwierdzą, Rosja może zawiesić swój udział w pracach organizacji poinformował Igor Barinow członek komisji zdrowia w Rosyjskiej Dumie.

Barinow wezwał Władimira Starodubowa rosyjskiego przedstawiciela przy WHO, do wszczęcia dochodzenia – Nikt nie wątpi w zasługi WHO w zwalczaniu malarii, ospy, czy HIV w XX wieku. Teraz jednak trzeba wyjaśnić, czy sama organizacja nie jest zarażona wirusem korupcji – powiedział Barinow.

Polityk uważa, że Rosja nie może pozostawić bez reakcji oskarżeń pod adresem WHO. Istnieją poważne oskarżenia o korupcję w łonie Światowej Organizacji Zdrowia. Koniecznie musimy przeprowadzić międzynarodowe dochodzenie. Jeśli informacje potwierdzą się, będziemy zastanowimy się nad zawieszeniem swojego członkostwa w WHO.

Według danych polityka, Rosja na walkę z nową grypą wydała już 4 miliardy rubli. Te pieniądze mogły zostać wydane na bardziej palące potrzeby.

W sprawie korupcji w WHO wypowiedział się także rosyjski federalny główny inspektor sanitarny Giennadij Oniszczenko, który stwierdził, że jedna z poważanych organizacji międzynarodowych, od momentu pojawienia się wirusa nowej grypy, wspiera tylko jeden preparat (Tamiflu) w walce przeciwko grypie.

Źródło:

http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12,nowa_grypa_spiskiem_padl_apel_o_wszczecie_dochodzenia,item.html

———————————————

Świńska grypa to farsa?

Pandemia nowej grypy może okazać się największą aferą korupcyjną naszych czasów. Do takiego wniosku doszli dziennikarze duńskiej gazety „Information”, którzy przeprowadzili śledztwo dotyczące związków ekspertów medycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z największymi firmami farmaceutycznymi.

Koncerny te zarabiają ogromne pieniądze na sprzedaży preparatów przeciwko grypie.

– Zaniepokojenie wywołuje fakt, że wielu naukowców, zasiadających w różnych komitetach WHO, przedstawia się jako niezależni eksperci, a w istocie figurują na liście płac farmaceutycznych gigantów – mówi profesor epidemiologii Tom Jefferson, badacz z Cochrane Center w Rzymie.

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii pod naciskiem grupy ekspertów, na czele której stoi Albert Osterhaus wirusolog z Erasmus Medical Center w Rotterdamie. Holenderski rząd prowadzi dochodzenie ws. jego działalności, ponieważ okazało się, że otrzymuje on pieniądze od kilku firm farmaceutycznych produkujących szczepionkę na nową grypę.

Źródło:

http://wiadomosci.onet.pl/2084721,12,media_nowa_grypa_to_farsa_sensacyjne_wyniki_sledztwa,item.html

——————————————–

Połowa dzieci zaszczepionych w Szwecji zachorowała następnego dnia po przyjęciu szczepionki!
http://tiny.pl/hx76c

———————————————

Od dłuższego czasu jest już wiadomo, że epidemia świńskiej grypy przebiega łagodnie i w zasadzie nie rożni się od każdej innej „zwykłej” grypy. Wiemy też, że grubo  ponad 80% wszystkich „przypadków świńskiej grypy” to zwykłe przeziębienia, lub inne infekcje dróg oddechowych, które są raczej normalne o tej porze roku (przykład Ukrainy – link do artykułu tutaj). Można jednak dowolnie „”ustawiać” informacje o szerzeniu się tej grypy, ponieważ prawie we wszystkich przypadkach „stwierdzenia zachorowania na nią”, w ogóle nie przeprowadza się badań klinicznych, które są zbyt pracochłonne i  po prostu za drogie. Lekarze kwalifikują  więc świńską grypę wedle „wytycznych co do ogólnych objawów  choroby”. Dzięki temu, każda inna infekcja może zostać zakwalifikowana jako świńska grypa i tak się właśnie dzieje. Podobną metodykę stosuje się także w przypadku liczenia zgonów.
Dlaczego tak się dzieje ? Przyczyna jest prosta: lekarze nie mają możliwości zdiagnozowania świńskiej grypy, bez wyników badań laboratoryjnych, a dostali polecenia przekazywania danych na temat ilości zachorowań. Sprawa ta wyszła na jaw na Ukrainie, w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i wielu innych krajach. Możemy więc spokojnie założyć, iż w Polsce nie dzieje się inaczej.

Żródło:
www.globalnaswiadomosc.com/grypanarzedziemdyktatu.htm
————————————————-

——————————————–

Skażone szczepionki i lobbing koncernów

Dlaczego firmy zabezpieczają się w ten sposób, skoro szczepionki mają być bezpieczne? Coraz głośniej mówi się o lobbingu, jaki wywierają one na rządy i międzynarodowe organizacje. – Firmy farmaceutyczne są obecne jako obserwatorzy w radzie doradczej przy WHO. Wielu członków tej rady jest też powiązanych z koncernami. Europejska Agencja Medyczna, która zaakceptowała niesprawdzone szczepionki, jest w dwóch trzecich finansowana przez firmy farmaceutyczne wyjaśnia Burgermeister.

A Claudia Wild z wiedeńskiego Instytutu Ludwiga Boltzmanna dodaje, że WHO niedawno ustawiła nowe, dużo łatwiejsze do spełnienia kryteria do ustanowienia stanu pandemii. – Znalazłam stronę internetową Europejskiej Grupy Badawczej nad Grypą (ESWI), która jest instytucją lobbingową z siedzibą w Brukseli. Mieli sympozjum o przygotowaniu do pandemii grypy już w styczniu tego roku. Co takiego wiedzieli wtedy o świńskiej grypie? pyta. ESWI na swojej stronie internetowej podaje, że jest doradcą WHO, a wśród jej sponsorów można znaleźć trzech producentów szczepionki na świńską grypę.

Grupa o przygotowaniach do pandemii dyskutowała w styczniu. W kwietniu w Meksyku odkryto A/H1N1. A w czerwcu WHO ogłosiło pandemię. A na pandemii koncerny mogą zarobić miliardy.

Czytaj całość: http://www.tvn24.pl/12690,1627989,0,1,skazone-szczepionki-i-lobbing-koncernow,wiadomosc.html

———————————————

– Pochwalam wstrzemięźliwość minister Kopacz, która domaga się dodatkowych badań szczepionek przeciw grypie A/H1N1, ponieważ dotychczasowe testy przeprowadzono tylko na zdrowej populacji młodych ludzi. Nie wiemy, jak zareagują na te szczepionki ludzie starsi, dzieci i kobiety w ciąży, ani jakie będą odległe ich skutki. A efekty uboczne w dłuższym terminie mogą być tragiczne. Dwie ze szczepionek przeciw grypie A/H1N1 zawierają dwa składniki potencjalnie groźne dla ludzkiego zdrowia. Jeden to rtęć, którą zawiera thimerosal, związek neurotoksyczny, powodujący poważne zaburzenia w rozwoju, wciąż dodawany do szczepionek niemowlęcych dostępnych w Polsce. Z naszych badań, przeprowadzonych z unijnych funduszy w Zakładzie Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii wynika, że rtęć szkodzi rozwijającym się organizmom ssaków i może mieć związek z rozwojem autyzmu u dzieci (w ciągu ostatnich 30 lat autyzm stał się epidemią, liczba chorych wzrosła 13-krotnie). Zaobserwowaliśmy, że dzieci autystyczne mają m.in. problemy z wydalaniem rtęci. Rtęć szkodzi też dorosłym może powodować schorzenia neurodegeneracyjne m.in. choroby Parkinsona i Alzheimera. Dlatego kraje skandynawskie oraz zachodnioeuropejskie już wiele lat temu zakazały stosowania szczepionek zawierających rtęć u niemowląt i starszych dzieci. Amerykański badacz dr Thomas Verstraeten, który przebadał ok. 100 tys. dzieci, był pierwszym, który udowodnił silny związek thimerosalu z autyzmem i chorobami neurologicznymi dzieci. Związek ten potwierdziły badania innych niezależnych naukowców. Amerykańska instytucja Food And Drug Administration pod koniec lat 90. zalecała producentom szczepionek, by usuwali rtęć ze szczepionek dziecięcych, ale – co ciekawe i zastanawiające – bez nakazu i sankcji prawnych. Dr. Verstraeten nie mógł opublikować oficjalnego raportu ze swych badań, ostatecznie związał się z koncernem farmaceutycznym, a pierwotne, przerażające – jego zdaniem – dane raportu, który stworzył wyparowały. Gdy raport się w końcu ukazał, był drastycznie ocenzurowany.

Drugi składnik groźny dla ludzkiego zdrowia, obecny w szczepionce przeciw wirusowi grypy A/H1N1 to skwalen. Jest to naturalny związek tłuszczowy występujący we wszystkich komórkach kręgowców, ale dodanie go do szczepionek powoduje wytworzenie się przeciwciał antyskwalenowych, w rezultacie czego organizm zaczyna atakować własne komórki. Powoduje to szereg chorób autoimmunologicznych takich jak schorzenia reumatyczne, endokrynologiczne, neurologiczne. Są na to dowody wynikające zarówno z doświadczeń na zwierzętach, jak i kliniczne. W 1991 r. setkom tysięcy amerykańskich żołnierzy podawano szczepionki ze skwalenem, który wywołał chorobę autoimmunologiczną, tzw. syndrom choroby Zatoki Perskiej. Przeciwciała przeciw skwalenowi znaleziono u wszystkich żołnierzy, cierpiących na tę okaleczającą, degeneracyjną i nieodwracalną chorobę. Co więcej, nawet dzieci tych żołnierzy rodziły się z ciężkimi wadami. W 1976 r. szczepionkę przeciw świńskiej grypie podano ponad 40 mln Amerykanów. Akcję szybko przerwano, ponieważ potwierdzono 500 wypadków syndromu Guilliana-Barre’a, neurologicznej choroby prowadzącej do paraliżu. Po szczepieniach zmarło co najmniej kilkadziesiąt osób, a do pandemii nigdy nie doszło.

Źródło:  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,page,2,title,Szczepionki-przeciw-grypie-AH1N1-moga-byc-niebezpieczne,wid,11674081,wiadomosc.html?ticaid=1915d

———————————————

Minister zapewniła, że jej wątpliwości nie biorą się z typowego polskiego uporu, ale z powodu niedoskonałości umów, jakie podpisali producenci szczepionek z innymi rządami i jaką zaoferowano Polsce. Nie mogę przytoczyć szczegółów umowy, ale departament prawny znalazł tam co najmniej 20 punktów spornych. Czy obowiązkiem ministra i rządu jest jest zawieranie umów zgodnych z interesem państwa i pacjentów polskich, czy z interesem firm farmaceutycznych? grzmiała minister.

Czy obowiązkiem ministra i rządu jest jest zawieranie umów zgodnych z interesem państwa i pacjentów polskich, czy z interesem firm farmaceutycznych?

Minister zdrowia zarzuciła producentom szczepionek, że nie podają ich skutków ubocznych. Nie ma wśród nich nawet wysypki, częstej przy stosowaniu pospolitych medykamentów. Cudowny lek! drwiła Kopacz. Czemu więc producent nie chce go wprowadzić na rynek, jeśli jest taki cudowny? pytała minister.

– Strona, która kupuje szczepienia nie ma wglądu w badania, w skład szczegółowy, nie ma wglądu w to, czy są jakiekolwiek skutki uboczne po szczepieniu tłumaczyła brak pośpiechu w zakupie leków Kopacz.

Minister Kopacz ma calkowitą rację gdy mówi o TAJNYCH KONTRAKTACH podpisanych prawdopodobnie przez wszystkie kraje świata.
Tu jest dowód: http://www.lepoint2.com/sons/pdf/vaccin-H1N1%20medias.pdf
(te kontrakty sa po francusku, przyda sie jeśli je zapiszecie i wydrukujecie odegrają niedługo ważną rolę)
Są to wyciągi tajnych umów, które są ciągle uaktualniane, rządu Francji z różnymi producentami szczepionek. I tak jest tutaj:
– klauzula tajności, w której mowa, że cała zawartość kontraktów ma być utajniona, z wyjatkiem zawartości Zielonej Listy
– więc wszystko jest tajne, zwłaszcza to co jest na Czerwonej Liście, a ta utajnia:

 • jakiekolwiek informacje n.t. składu szczepionek
 • rezultaty badań klinicznych
 • informacje o bezpieczeństwie szczepionek, tzw. Pharmacovigilance (vigilance = czujnosć) co może oznaczać w nowomowie niepożądane reakcje

Źródło 1 2

——————————————–

WHO nadal bezczelnie oszukuje świat twierdząc, iż epidemia na Ukrainie jest epidemią świńskiej grypy, czyli wirusa A/H1N1 mimo olbrzymich różnic zarówno w przebiegu choroby, jak i szybkości jej rozprzestrzeniania się.

WHO straciła resztki szacunku i uznania, jakie posiadała. Po miesiącach wciskania ludziom pseudonaukowych teorii, przeczących nieraz sobie nawzajem (zob. np. http://preventdisease.com/news/09/090809_swine_WHO_junk_science.shtml), przeszła teraz do drugiej fazy megaoszustwa: wmówić ludziom, iż groźna epidemia na Ukrainie to właśnie świńska grypa.

Wg. eksperta od chorób zaraźliwych, dr-a Donalda Lau Low, szanse iż ukraińska epidemia jest spowodowana wirusem A/H1N1, są nieskończenie małe. Ogromna zaraźliwość, jaką obserwujemy na Ukrainie, jest czymś niesłychanym w przypadku A/H1N1 i z prawodopobieństwem graniczącym z pewnością chodzi albo o zupełnie nowego wirusa, albo o nową rekombinację wirusów. Ponadto śmiertelność w przypadku ukrainskiego wirusa, ok. 0.5%, jest o całe lata świetlne większa, niż śmiertelność spowodowana przez A/H1N1. Dr Lau Low przypuszcza, iż WHO z nieznanych jeszcze powodów ukrywa i/lub manipuluje informacjami, jakie posiada.

To, czego nie wypada powiedzieć ekspertowi, wypada powiedzieć gajowemu. Powodem jest totalna korupcja WHO i jej uzależnienie od interesów koncernów farmaceutycznych. Tylko idiota może mniemać, iż prokurator opłacany przez mafię albo  organizacja zdrowia opłacana przez producentów farmaceutyków zachowa niezależność osądów i integralność. Nieważne, na co chorują Ukraińcy: mają dostać szczepionki na świńską grypę od Baxtera i Glaxo i za nie zapłacić, bo byznes jest dla farmakobandytów ważniejszy, niż życie ludzkie zgodnie z kapitalistycznymi prawami maksymalizacji zysków.

Źródło:  http://marucha.wordpress.com/2009/11/10/swiatowa-organizacja-zdrowia-kontynuuje-oszustwo/

——————————————–

Dnia 1 sierpnia, 1989 roku, angielska gazeta „The Sun” zamieściła artykuł zatytułowany: „Wielki Brat nadchodzi”, w którym odsłania tajne plany rządowe, zakładające obowiązkowe szczepienie całego społeczeństwa, po to aby każdemu wszczepić micro albo nanochip. Powodem  masowych szczepień miała być ochrona przed pandemią …. świńskiej grypy ! Wg. „The Sun”, prawdziwym celem elit rządzących było jednak co innego, a mianowicie uzyskanie pełnej kontroli nad obywatelami.

Niezwykły jest fakt, iż dokładnie 20 lat później scenariusz ten faktycznie jest realizowany. Nawet nazwa choroby jest taka sama.

W ww. artykule mowa jest o „szczepionkach przeciwko świńskiej grypie, w których zostanie ukryty nanochip”. Mowa jest też o tym, że lekarze szczepiący pacjentów nie będą świadomi tego faktu. W przypadkach odkrycia faktu wszczepiania chipa, miało być użyte tłumaczenie, iż jest to implant genetyczny, mający wspomagać walkę organizmu z wirusem.

Jeszcze 20 lat temu artykuł ten został przez większość czytelników zlekceważony, poniewaz The Sun uważany był wtedy za „brukowca” i nikt nie brał rewelacji tam pisanych, całkowicie na serio.

Źródło

———————————————-

Czy środek Tamiflu, zakupiony obecnie z pieniędzy podatników i przechowywany w zapasach dla ludzi chroni przeciwko ptasiej grypie?

– W to, że środek ten chroni przeciwko grypie, nie wierzy nikt. Tamiflu ma działać jako hamulec dla neuramidazy. Hamuje w organizmie funkcje cukru kwasu neuraminowego, który jest współodpowiedzialny za napięcia w górnych obszarach komórki. Wymienione w ulotce Tamiflu działania uboczne są nieomal identyczne z symptomami ciężkiej grypy. Masowo więc robi się zapasy z lekarstw wywołujących te same symptomy, co występujące przy rzeczywistej grypie ustępujące po siedmiu dniach leczenia lub po tygodniu bez leczenia. Jeżeli Tamiflu podane zostanie chorym osobom, należy liczyć się z dużo cięższymi objawami, niż te, które występują przy normalnej grypie. Jeżeli pandemia ogłoszona zostanie wśród ludzi, wiele ludzi przyjmie to lekarstwo w tym samym czasie. Wówczas będziemy mieli rzeczywiście jednoznaczne symptomy epidemii Tamiflu. Należy się także spodziewać ofiar Tamiflu i zostanie to zaliczone do zagrożenia ptasią grypą oraz największej troski państwa o zdrowie jego obywateli. Tutaj odegrany zostanie wypróbowany wzór AIDS. W Hiszpanii na ulotkach do leków przeciwko AIDS napisano, że nie wiadomo, czy symptomy wywołane zostają wirusem czy lekiem.

Źródło

———————————————-

Teraz także Francja
We Francji wybuchła polityczna burza wokół immunitetu prawnego, który został zagwarantowany producentom szczepionek przeciwko świńskiej grypie przez rząd. W razie komplikacji zdrowotnych, związanych z potencjalnymi skutkami ubocznymi szczepionek, nikt nie będzie mógł wytoczyć producentom procesu. Ci ostatni mają również prawo utajnić szczegóły dotyczące procesu opracowywania specyfików. Jeżeli więc okazałoby się po pewnym czasie, że szczepionki są groźne dla zdrowia, koncerny farmaceutyczne będą bezkarne. W kontrakcie podpisanym z brytyjskim koncernem GSK, u którego francuski rząd zamówił 50 milionów szczepionek istnieje klauzula o utajnieniu skutków ubocznych tych specyfików nie będą ich znali ani pacjenci, ani lekarze. Ludzie będą więc szczepieni w ciemno. Zdaniem stacji telewizyjnej France 24 producent dodał do tych specyfików rtęć. Znany epidemiolog Marc Girard twierdzi, że szczepionki przeciwko świńskiej grypie zabiją we Francji 60 tysięcy osób. Z góry wiadomo, że ludzie będą chorować z powodu tych szczepionek, bo prodcenci dodali do nich więcej substancji wzmacniających niż zwykle

Źródło:
www.rmf.fm/fakty,164308,Wytworcy,szczepionek,na,AH1N1,bezkarni.html

———————————————

Kanclerz Niemiec, rząd i służby dostaną specjalną szczepionkę bez kontrowersyjnych dodatków


Jak donosi Der Spiegel przedstawiciel ministerstwa spraw wewnętrznych oznajmił, że zakupiono 200 000 sztuk szczepionki Celvapan firmy Baxter, która nie zawiera kontrowersyjnych dodatków – wzmacniaczy adjuwantów. Te specjalne szczepionki przeznaczone są dla członków rządu niemieckiego oraz podległych urzędów odpowiedzialnych za utrzymanie porządku publicznego.

Źródło:

http://www.spiegel.de/wissenschaft/medizin/0,1518,655764,00.html

http://www.swinskasprawa.pl/wiadomosci/2009/10/18/kanclerz-niemiec-rzad-i-sluzby-dostana-specjalna-szczepionke-bez-kontrowersyjnych-dodatkow

———————————————

Co może powodować szczepi0nka na AH1N1 ?

Zawartość szczepionek jest tajna (dlaczego?), lecz do internetu wyciekła ulotka do szczepionki8 AH1N1.

Poniżej lista niektórych wymienionych skutków ubocznych, do których przyznano się w informacji dot. szczepionki (tłumaczenie z ulotki):

 • zespół Guillain-Barré (tłum: ostra, zapalna poliradikuloneuropatia demielinizacyjna, powodująca uszkodzenie nerwów wskutek procesów autoimmunologicznych);
 • zapalenie rdzenia (w tym mózgu i poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego);
 • neuropatia (w tym zapalenie nerwu wzrokowego);
 • paraliż (w tym paraliż Bella tłum: porażenie VII nerwu twarzowego);
 • choroby układu oddechowego, duszność, ból w klatce piersiowej, kaszel;
 • zespół Stevensa-Johnsona (tłum: rumień wielopostaciowy, zmianami pierwotnymi są nietrwałe pęcherze pojawiające się na błonach śluzowych, głównie narządów płciowych i jamy ustnej, które pękając tworzą bolesne nadżerki, utrudniające odżywianie się itd);
 • Miejscowe reakcje w miejscu wstrzyknięcia (w tym ból, ból ograniczający ruchy kończyny, zaczerwienienie, obrzęk, uczucie ciepła, wybroczyny, stwardnienie), omdlenie wkrótce po szczepieniu;
 • gorączka, uderzenia gorąca, dreszcze, drgawki gorączkowe;
 • złe samopoczucie, zmęczenie, osłabienie, ból głowy, zawroty głowy;
 • obrzęk twarzy, reakcje nadwrażliwości (w tym gardła i / lub obrzęk jamy ustnej), zapalenie gardła, nieżyt nosa;
 • zaburzenia układu immunologicznego, w rzadkich przypadkach reakcje nadwrażliwości prowadzące do wstrząsu anafilaktycznego (tłum: anafilaksja, gwałtowny i groźny ogólnoustrojowy objaw kliniczny alergii) i śmierci;
 • zaburzenia krążenia, zapalenie naczyń (w rzadkich przypadkach z przejściowym zajęciem nerek), zaburzenia krwi i limfy, miejscowe powiększenie węzłów chłonnych, przejściowa trombocytopenia (tłum: małopłytkowość, zmniejszenie liczby płytek krwi poniżej normy fizjologicznej);
 • zaburzenia metabolizmu i odżywiania, utrata apetytu, zaburzenia trawienne, biegunka, ból brzucha, nudności, wymioty;
 • bóle stawów, bóle mięśniowe, miastenia (tłum: szybkie i łatwe zmęczenie mięśni szkieletowych wskutek wadliwego przechodzenia pobudzenia z nerwu na mięsień);
 • zaburzenia układu nerwowego, parestezje (tłum: zaburzenia czucia), neuralgia (tłum: nerwoból, ostre napady bólu wzdłuż nerwu lub jego rozgałęzienia);
 • świąd, pokrzywka, wysypka (w tym niespecyficzne, wysypka plamkowo-grudkowa i liszaj płaski pęcherzowy).

Do czego jeszcze nie przyznaje się producent?

Masz już ochotę pobiec się zaszczepić?

http://www.swinskasprawa.pl/forum/topics/ulotka-szczepionki-na-grype-a-h1n1-2009-produkowanej-przez-novartis

http://www.sekretyameryki.com/?p=867

——————————————–

Żołnierze armii niemieckiej dostaną szczepionkę bez kontrowersyjnych dodatków

W przeciwieństwie do cywilnej ludności żołnierze Bundeswehry otrzymają szczepionki przeciwko grypie świńskiej bez zawartości kontrowersyjnych dodatków i środków konserwujących. Informacje Bundeswehry potwierdziły w poniedziałek w Monachium służby sanitarne Bundeswehry. Dla cywilnej ludności władze zamówiły szczepionki, które budzą kontrowersje z powodu zawartości szkodliwych adjuwantów i substancji konserwujących zawierających rtęć.

Źródła:

——————————————–

Groźne spraje

Pierwsze szczepionki na świńską grypę (H1N1) w formie sprayu do nosa są obecnie podawane np. na blokadach dróg w USA i w hipermarketach. Niestety, zamiast pomóc, wg. opinii ekspertów zwiększą one prawdopodobienstwo rozsiewania wirusa.

Dr. Rima Laibow i inni ostrzegają, że wprowadzanie wirusów narządem węchu – bezpośrednią drogą do mózgu – naraża na wirusowe zapalenie i uszkodzenie mózgu. Czyni to FluMist bardzo niebezpiecznym lekiem.

Nie zostało ustalone bezpieczeństwo leku dla osób o osłabionym układzie odpornościowym (szacowane na kilkadziesiąt procent społeczeństwa). Oznacza to, że osoby te mogą zachorować od samej szczepionki. Szczepionka ta jest wręcz receptą na wywołanie pandemii.

Ulotka preparatu w pkt. 14.5 stwierdza: FluMist zawiera żywe osłabione wirusy grypy, które mogą infekowac i namnażać się w nabłonku nosa (…). Nie ustalono zależności pomiędzy namnażaniem wirusów u osób zaszczepionych, a ich zakaźnością dla innych osób

Prof. Joe Cummins i Dr. Mae-Wan ostrzegają, że żywe osłabione wirusy ze szczepionek (spray zawiera trzy różne szczepy) mogą być bardzo niebezpieczne — maja potencjał do rekombinacji kwasów nukleinowych i powodowania chorób autoimmunologicznych.

Więcej informacji:

———————————————

Niemcy kupili niewłaściwą szczepionkę na grypę?

Wirusolog Alexander Kekule zarzucił władzom niemieckim centralnym i krajów związkowych że kupiły niewłaściwą szczepionkę przeciw grypie A/H1N1 (zwanej też świńską grypą).
Kekule dyrektor Instytutu Mikrobiologii Medycznej kliniki uniwersyteckiej w Halle powiedział radiu MDR Info, że szczepionka ta zawiera substancję, wzmacniającą jej działanie. Twierdzi, że substancja ta ma znaczne działania uboczne. W zasadzie jej użycie byłoby uzasadnione w przypadku niebezpiecznego wirusa, w rodzaju wirusa ptasiej grypy, natomiast jest całkowitą przesadą w przypadku świńskiej grypy.

Kekule uważa, że znacznie przydatniejsza jest szczepionka, jaką zamówiło sobie wojsko nie ma ona żadnego wzmacniacza i działa tak samo jak szczepionka przeciw zwykłej grypie sezonowej. Stosuje się ją m.in. w USA. Przewaga klasycznej szczepionki polega na tym, że sprawdziła się już ona miliardy razy.

Resort obrony potwierdził w poniedziałek doniesienia prasowe, że Bundeswehra zamówiła dla swoich żołnierzy własną szczepionkę przeciwko grypie A/H1N1, pozbawioną kontrowersyjnych substancji dodatkowych.

W szczepionce dla żołnierzy nie ma jak twierdzi ta gazeta kontrowersyjnych substancji dodatkowych ani zawierających rtęć środków konserwujących. Jest to szczepionka Celvapan firmy Baxter, dopuszczona 6 października do stosowania w UE.

Agencja dpa informuje, że niemiecki związek pediatrów domaga się, by u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat również stosować szczepionkę bez dodatków wzmacniających.

Źródło:  Onetpl
———————————————

Broń biologiczna?
Istnieje uzasadnione domniemanie, iż szczepionki H1N1 wysłane do Polski Mogą być znaczne gorsze jakościowo oraz znacznie bardziej toksyczne niż szczepionki wysłane do USA i innych krajów; nadmieniam, że szczepionki H1N1 nie będzie można w żaden sposób dostać do ręki (nie będzie jej w aptekach, a sposób jej dystrybucji ma być specjalny).  W szeregu krajów dystrybucją szczepionki H1N1 ma się zajmować  wojsko. Jedyne logiczne wytłumaczenie tego to
a) producenci H1N1 obawiają się niezależnej analizy tego  produktu
b) szczepionka H1N1 stanowi przedmiot militarny   (bio-weapon)
c)  już nastąpił skandal z wysłaniem do Czech zarażonych szczepionek z koncernu Baxter

W Polsce nie ma żadnego laboratorium klasy BSL-4 pozwalającego na badanie nieznanych wirusów, i jest jedyne laboratorium BSL-3, a do tego ma ono silne powiązania organizacyjne i personalne z USA  (mogące badać znane wirusy), a także należy ono do resortu obrony , w związku z tym trudno oczekiwać, żeby prowadziło rzetelne badania zawartości szczepionek H1N1 wysłanych do Polski .

Podsumowując powyższe, niepozostawienie prawa do odmowy szczepienia dzieci w Polsce może stanowić zbrodnie ludobójstwa na narodzie.

Źródło

———————————————

Kolejny doktor ostrzega, by unikać KAŻDEJ szczepionki, krótkie streszczenie.
Dr. Andew Moulden wyjaśnia dlaczego KAŻDA szczepionka jest zagrożeniem dla naszego życia.
Problemem jest reakcja organizmu na wstrzyknięte substancje obce. Gdy, system odpornościowy jest nadmiernie stymulowany wsrzykniętymi substancjami to naczynia krwionośne (szczególnie te najmniejsze) sa zapychane i blokowane przez białe krwinki żołnierzy, ktorzy są wysyłani do zwalczania trucizn z szczepionki. W efekcie następuje blokowanie przepływu krwi, uszkodzenie naczyń krwionośnych, niedotlenienie komórek (mózg, serce itd), procesy usuwania odpadów i toksyn są hamowane, następuje gromadzenie toksyn w organizmie. Uszkodzenia te się kumulują wraz z kolejnymi szczepionkami. W ten sposób szczepionki tworzą chroniczne choroby.

Źródło: http://rense.com/general87/avoid.htm
———————————————

Czesi są mądrzejsi?

czeski minister zdrowia oświadczył, że nigdy nie zaszczepi się na świńską grypę. http://www.novinky.cz/domaci/177285-rath-se-nenecha-ockovat-proti-praseci-chripce.html

———————————————

Niemcy też?

93 procent lekarzy w RFN jest przeciwnych szczepieniom na świńską  grypę.artykuł w znanej gazecie Bild:

http://www.bild.de/BILD/news/2009/08/28/schweinegrippe/aerzte-gegen-massenimpfung.html
58 procent ankietowanych w RFN wśród ludności odmówi poddania się szczepieniu a dalsze 29 % jest niezdecydowanych :
http://de.statista.com/statistik/daten/studie/36168/umfrage/impfung-gegen-schweinegrippe/

———————————————

Pracownicy i naukowcy mówią szczepionce NIE!

Pracujący przy produkcji szczepionki przeciwko swińskiej grypie odmówili jej przyjęcia i doradzają znajomym i przyjaciołom aby też nie dali się zaszczepić. Nawet naukowcy, ktorzy pomogli w opracowaniu szczepionek mowią, że nie wezmą zastrzykow i naglą swych przyjaciol i rodziny, zeby zrobili to samo powiedział b. pracownik CIA, teraz dziennikarz sledczy Wayne Madsen.

http://www.dailypaul.com/node/105027

———————————————-

Szczepionka zabije 60.000 ludzi w samej Francji?

Dr. Marc Girard, specjalista od skutków ubocznych leków:i ekspert medycyny wydelegowany przez Sądownictwo Francuskie powiedział we francuskiej telewizji że szczepionka może spowodować śmierć 60 tysięcy ludzi (tylko we Francji).
Wyprodukowano te szczepionki w sposób amatorski „nigdy czegoś takiego nie widziałem”. To jest szczepionka która została wyprodukowana bardzo szybko, w warunkach które stanowią zagrożenie dla ludzi. Trzeba zwrócić się do polityków żeby chronili obywateli przed przemysłem farmaceutycznym, który chce zbić kasę na tych wszystkich szczepionkach.
„Jestem specjalistą od leków i jestem przeciwko lekarstwom które są źle przebadane… Ta szczepionka nie jest źle przebadana, ona w ogóle nie jest przebadana.”
wyprodukowano te szczepionki w sposób amatorski „nigdy czegoś takiego nie widziałem”. To jest szczepionka która została wyprodukowana bardzo szybko, w warunkach które stanowią zagrożenie dla ludzi.

Źródło

http://www.youtube.com/watch?v=dXAK_6iZbH0

http://waldek1984.wordpress.com/2009/09/18/dr-marc-girard-o-ah1n1-we-francuskiej-telewizji/

——————————————————

Zaszczepieni na grypę sezonową mają dwukrotnie większą szansę złapania grypy świnskiej

Globe and Mail pisze o studium na  milionach Kanadyjczykow. Wykazalo ono, ze osoby zaszczepione na grype sezonowa maja dwukrotnie wieksza szanse zlapania grypy swinskiej. Wyniki sa praca zbiorowa duzej liczby naukowcow, bedaca w trakcie przegladu naukowego. Naczelnymi autorami sa Danuta Skowronski z Osrodka Kontroli Chorob Brytyjskiej Kolumbii (BCCDC) i Gaston De Serres z Uniwersytetu Laval w Quebec. Wg Rubinsteina studium dowodzi, ze „osoby, które dostały zastrzyk na grypę sezonowa w sezonie grypy 2007-2008 pozostały podatne na grypę świńską do dziś – tj. przez okres, który normalnie wystarczyłby systemowi immunologicznemu u większości osób na regeneracje.

Źródło:

http://www.theglobeandmail.com/news/technology/science/study-prompts-provinces-to-rethink-flu-plan/article1303330

——————————————————

Totalna bezpłodność ludzkości?

Dzięki pracy dr Richard A. Fayrer Hosken z Uniwersytetu Georgia, jest już dostępne nowe i całkowicie skuteczne narzędzie sterylizacji. Prosta mała SZCZEPIONKA może spowodować trwałą bezpłodność.Głównym składnikiem szczepionki sterylizacyjnej sa antygeny wieprzowe – glikol-białka (wirusy są formą glikol- białka) połączone z potężnym „adjuwantem” – olej w wodzie zwanym skwalenem.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że patent Novartis na szczepionkę grypy świńskiej wykorzystuje wieprzowe glikol-białka połączone z potężnym „adjuwantem” olej w wodzie zwanym skwalen ( squalene)? Czy to jest tylko zbieg okoliczności, że Novartis informacje o produkcie szczepionki na „grypę świńską”, ppkt 8.1, zawiera niniejsze ostrzeżenie: „Reprodukcyjne badania na zwierzętach nie zostały przeprowadzone z tą szczepionką. Nie wiadomo również, czy szczepionka może powodować uszkodzenie płodu po podawaniu kobietom w ciąży lub CZY MOGĄ WPLYNAĆ NA ZDOLNOSCI ROZRODCZE„. (Podkreślenie dodane).

Źródło::
http://eldib.wordpress.com/2009/09/26/immuno-sterilization-in-humans-a-2009-vaccination-odyssey/
——————————————————

Szczepionka na świńską grypę gorsza od choroby

Zdaniem rządowych ekspertów angielskich – szczepionka może prowadzić do uszkodzenia mózgu, zwanego zespołem Guillain-Barre’a. Choroba ta atakuje układ nerwowy organizmu prowadzi do problemów z oddychaniem i całkowitego paraliżu, co najczęściej kończy się zgonem.

„The Daily Mail” pisze o tajemniczym liście, do którego dotarli dziennikarze brytyjskiej gazety. W liście tym eksperci ostrzegają przed szczepionką przeciwko grypie AH1N1. Ich zdaniem – może ona powodować bardzo groźną chorobę układu nerwowego.

Kiedy w 1976 roku w USA wybuchła pierwsza epidemia odmiany świńskiej grypy, amerykański rząd opracował szczepionkę, którą zaaplikowano milionom obywateli. Sam prezydent Gerald Ford, w krótkich, propagandowych filmikach skierowanych do Amerykanów, namawiał do skorzystania ze szczepionki. Po olbrzymiej kampanii reklamowej, opartej przede wszystkim na wzbudzaniu lęku przed chorobą, udało się przekonać do szczepionki 46 milionów mieszkańców USA. Zaledwie kilka lat później, blisko cztery tysiące mieszkańców Stanów Zjednoczonych sądziło się na łączną kwotę 3.5 miliarda dolarów – z uwagi na szkody poniesione na zdrowiu w wyniku działania szczepionki.

W wyniku powikłań spowodowanych szczepionką zmarło trzysta osób. Na świńską grypę jedna.

Źródło:

www.dailymotion.pl/video/x9mh9f_swine-flu-1976-propaganda_webcam

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Szczepionka-na-swinska-grype-gorsza-od-choroby,wid,11405467,wiadomosc.html?ticaid=68962

Póki co, już narastają obawy związane z niewystarczającym przetestowaniem szczepionek i braku wiedzy na temat ich oddziaływania na dzieci.

Listy HPA, wysłane do 600 neurologów przytaczają sprawę podobnej szczepionki na grypę stosowanej w USA w 1976, która spowodowała więcej ofiar śmiertelnych niż sama grypa. Podczas 10-tygodniowego okresu szczepień, rozpoznano 500 przypadków GBS. Zaszczepienie się na świńską grypę zwiększa szanse zachorowania na GBS ośmiokrotnie. Pomimo że szczepionka zostało wycofana gdy dowiedziono tego związku, rząd USA zapłacił miliony w procesach sądowych dotyczących ofiar szczepień.

Eksperci od szczepionek wyrażają zarówno sceptycyzm jak i obawy.

„Nowe szczepionki nigdy nie działają tak jak się tego spodziewasz” – powiedział Dr Tom Jefferson, koordynator działu szczepionek Cochrane Collaboration. „Być może istnieje powiązanie z GBS, który jest czymś czego nie życzyłbym nikomu.”

„Nie wiadomo jak to się skończy, ponieważ jeden z dodatków do szczepionek jest substancją zwaną skwalenem i żadna z prac, które pozyskaliśmy, nie miała na jej temat żadnych badań.”

Źródło WorldNetDaily

www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=107064

W moim odczuciu pandemia” świńskiej grypy wygląda raczej na sztucznie napędzaną histerię. Raportowane tysiące przypadków zgonów z powodu tej grypy wydają się naciągane. PZH oraz źródła zachodnie podają, że ta grypa ma łagodny przebieg. W Polsce dotąd zachorowało na nią tylko 13 osób i wszystkie szybko wyzdrowiały.
Naturalnie nikt nie może przewidzieć jak sytuacja się rozwinie, ale na razie wydaje się, że masowe szczepienia na te grypę są nieuzasadnione, tym bardziej, że nie wiadomo, czy proponowane nam szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Metaanaliza badań ze szczepionkami przeciw grypie pokazała, że, wbrew temu co się propaguje, są one nieskuteczne, a nierzadko powodują poważne powikłania, także zgony. Ponadto, jak publicznie oznajmiła nam Minister Zdrowia Ewa Kopacz (uczciwie trzeba przyznać), nie wiadomo o zakupionej przez Polskę szczepionce, czy jest ona bezpieczna i skuteczna, co czyni ją, moim zdaniem, całkowicie bezużyteczną. Natomiast dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia przyznała, że należy oczekiwać, iż masowe szczepienia na tę nową grypę mogą spowodować wiele powikłań poszczepiennych oraz zgonów.

Źródło:
www.grypa666.wordpress.com/2009/09/09/list-od-prof-marii-doroty-majewskiej

Oskarżenia kryminalne przeciwko firmom farmaceutycznym, WHO i Obamie.

Znana dziennikarka austriacka pisząca na temat zdrowia i medycyny dla popularnych gazet i czasopism w Wlk. Brytanii i Australii założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa. Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron.

Oskarża ona „pandemiczny biznes świńskiej grypy” o to, że jest oparty na masowym kłamstwie, bo nie ma naturalnego wirusa, który stanowiłby zagrożenia dla ludzi. Prezentuje dowody, iż wirusy świńskiej i ptasiej grypy są faktycznie wytworem inżynierii genetycznej, sponsorowanej przez Światową Organizację Zdrowia, inne agencje rządowe, i nie tylko. Świńska grypa, stwierdza Jane Burgemeister, jest hybrydą składającą się z wirusa grypy świńskiej, ptasiej i ludzkiej – coś takiego może pochodzić tylko z laboratorium, według wielu ekspertów.

Uważa ona, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby „sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że jest to zwarty blok państw i mógłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!

Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzajac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracowników z Europy.

Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. „Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu – najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.

www.vibronika.eu/janeburgermeister.pdf

http://birdflu666.wordpress.com

http://atomicnewsreview.org/2009/08/19/on-the-edge-swine-flu-special-with-jane-burgermeister/

Zabójcza szczepionka?

Nie ma jeszcze szczepionki na świńską grypę. Ale kiedyś już była. W 1976 roku w USA wybuchła epidemia tej odmiany choroby. Rząd opracował szczepionkę, a miliony ludzi ustawiły się w kolejkach, by ją dostać. Epidemia pochłonęła życie ponad trzydziestu osób. Tylko jedną zabiła choroba. Większość najprawdopodobniej umarła od szczepionki

www.dziennik.pl/swiat/article370437/Szczepionka_na_swinska_grype_zabijala_ludzi.html

www.cdc.gov/ncidod/EID/vol12no01/05-0965.htm

www.dailymotion.pl/video/x9mh9f_swine-flu-1976-propaganda_webcam

Dokument WHO dot. planowania w przypadku pandemii: Section 1.5.1 Kwestie prawne i etyczne:

„Podczas pandemii może być konieczne pominięcie istniejących praw lub praw człowieka w odniesieniu do jednostki. Przykłady: przymuszona kwarantanna (oddalenie prawa do swobodnego poruszania się), wykorzystanie prywatnych budynków na szpitale, nieatestowane stosowanie leków, PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA, czy wdrożenie zmian pracy na zmiany w niezbędnych usługach. Decyzje te wymagają ram prawnych, by zapewnić przejrzyste przeglądy i uzasadnienie środków obecnie rozważanych oraz spójność z międzynarodowym prawem (Miedzynarodowe Prawo Zdrowia).

W praktyce oznacza to zawieszenie konstytucji danego kraju, oddanie rządów zewnętrznym „komisarzom” i możliwość wprowadzenie sił zewnętrznych (w tym wojska, policji i firm prywatnych). Polska podpisała ową konwencję w 2005 r.

Źródło:

www.who.int/csr/resources/publications/influenza/FluCheck6web.pdf

—> Nieprawdopodobne … zezwolenie na bezkarność!

Amerykańska Minister Zdrowia Kathleen Sebelius podpisała kilka dni temu niesłychany wprost dokument: dekret uwalniający producentów szczepionek od jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za skutki stosowania nowej szczepionki przeciwko „świńskiej grypie”.

Amerykańska minister zdrowia, Kathleen Sebelius, zatwierdziła dokument dający Baxterowi i Novartis prawny immunitet, na wypadek powikłań lub zgonów w skutek podania nowych szczepionek na świńską grypę, produkowanych przez te koncerny.

Uniemożliwi on osobom poszkodowanym w jakikolwiek sposób podczas szczepień oraz ich rodzinom składanie do sądów wniosków odszkodowawczych.

Jeśli więc wstrzykną ci … wodę z bajora i tak nic im nie będzie można zrobić …

Okazało się, że firma Novartis wytworzyła szczepionkę na wirusa świńskiej grypy H1N1 na dwa miesiące przed wybuchem epidemii w Meksyku …

http://www.bioportfolio.co.uk/cgi-bin/dialogserver.exe?CMD=expand.auto&FILE=results&TOPDOC=0&TOPDOC=0&R=3

http://www.youtube.com/watch?v=IhXahpeMdUc

http://waldek1984.wordpress.com/2009/07/20/immunitet-prawny-dla-baxtera-i-novartis/

Polski Minister Zdrowia naraża zdrowie Polaków?

Szefowa resortu zdrowia zdradziła, że ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki przeciw wirusowi świńskiej grypy. Ewa Kopacz przyznała jednak, że nie wiadomo, czy lek zadziała. Mało tego, nikt nie wie, jakie działania uboczne wystąpią u osób, które przyjmą szczepionkę.

„Nie znamy jeszcze do końca ani jej skuteczności, ani nie znamy jej działań ubocznych” – powiedziała Ewa Kopacz.

Źródło: http://www.dziennik.pl

SZOK !

Polski Minister Zdrowia wydaje miliony z kieszeni podatników na nieprzetestowaną szczepionkę o której nic wiadomo, nie znana jest jej skuteczność, nic nie wiadomo o skutkach ubocznych (tzw. odczynach poszczepiennych). Robi to bo … inni tak zrobili …

Nie wszyscy, patrz poniżej

Czesi mówią nie niesprawdzonym szczepionkom

Rząd czeski zerwał rozmowy i anulowali kontrakt z firmą Baxter gdyż ten nie dawał gwarancji że szczepionki będą bezpieczne.

Źródło:

www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/pri-pandemii-nebude-mit-cr-vakciny-od-baxtera/391208?id=391210

To dopiero szczepienia spowoduja pandemię

Wirusy tej grypy wyprodukowano i wypuszczono bowiem z pomocą WHO, i przede wszystkim mamy do czynienia ze wszechogarniającą odpowiedzialnością WHO za pandemię. Ponadto symptomy świńskiej grypy są nie do odróżnienia od zwykłej grypy czy przeziębienia. „Świńska” grypa nie powoduje więcej zgonów niż normalna grypa (podkreślenie moje). Autorka zauważa, iż liczby (zgonów) dotyczące „świńskiej grypy” „nie trzymają się kupy”. Brak jest jasności co do sposobu dokumentowania liczby „śmierci”.

Nie ma możliwości wystąpienia pandemii, dopóki nie zostaną wprowadzone masowe szczepienia pod przykrywką ochrony populacji. Są uzasadnione powody aby wierzyć, że przymusowe szczepionki będą celowo domieszkowane czynnikami chorobotwórczymi zaprojektowanymi tak, aby powodować śmierć.

Źródło:

www.vibronika.eu/janeburgermeister.pdf

Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy przez „nasze” media

Szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który naukowcy udowodnili, pochodzi nie z przyrody lecz z laboratoriów. Jest kombinacją kilku zwierzęcych wirusów, których normalnie człowiek nie przenosi. Szczepienie zapewnia katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka. Kombinacje wirusową sformułowano na maksymalną szkodę. Szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemie, bo pierwsza będzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się parę miesięcy temu.

Śmiertelny wirus co niby „sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partie zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Zwarty blok tych państw mógłby by fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy !

Źródło:

http://astromaria.wordpress.com/page/3/

List prof. Marii Doroty Majewskiej z Instytutu Psychiatrii I Nurologii w sprawie szczepionek

Nieco przerażające fakty o polskiej rzeczywistości szczepionek.

Żródło:

www.autyzm-szczepienia.eu/uploads/List_do_wakcynologow_poprawiony%5B3%5D%20adobe.pdf

Otrzymali do wiadomości:

Minister Zdrowia dr Ewa Kopacz

Minister Edukacji – K. Hall

Główny Inspektor Sanitarny – dr med. A. Wojtyła

Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak

Przewodnicząca Rady naukowej IPiN – prof. A. Członkowska

Dyrektor IPiN – Prof. dr hab. D. Ryglewicz

Konsultant Krajowy w Dziedzinie Pediatrii – prof. A. Dobrzańska

Konsultant Krajowy w dziedzinie epidemiologii – prof. Andrzej Zieliński

Konsultant Krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży – prof. Irena Namysłowska

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie pediatrii – prof. A. Radzikowski

Red. Marek Nowicki – TVN

Zabójcze szczepionki?

Niestety próba kradzieży naszych pieniędzy poprzez przymusowe szczepienia to tylko część problemu. Sprawa jest dużo bardziej poważna. Okazuje się bowiem, iż szczepionki są zabójcze:

„Szczepienia są dużo groźniejsze niż sama świńska grypa. Są receptą na istną katastrofę. Raport autostwa dr. Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins’a został przedstawiony zarówno Sir Liam Donaldson’owi, Naczelnemu Lekarzowi UK jak i Ministerstwu D/S Żywności i Leków USA.”

(źródło: ISIS Report 27/07/09)

http://www.i-sis.org.uk/fastTrackSwineFluVaccineUnderFire.php

„Używane obecnie szczepionki nie zostały odpowiednio przebadane, zwłaszcza ich długoterminowe skutki uboczne, a wśród nich poważne powikłania, obniżenie odporności układu immunologicznego oraz choroby układu rozrodczego prowadzące nawet do bezpłodności”

(źródło: Health Freedom Alliance, 17. lipca 2009)

http://blogs.healthfreedomalliance.org/blog/2009/07/17/health-care-bill-will-fund-state-vaccine-teams-to-conduct-interventions-in-private-homes

„Daniel Solis z Czech zbadał skutki uboczne leku wspomagającego oraz skwalenu. Odkrył, iż powodują one bezpłodność oraz inne zniszczenia w organiźmie.

(źródło: Birdflu666, 28. lipca 2009)

http://birdflu666.wordpress.com/2009/07/28/swine-flu-vaccine-has-adjuvants-that-impair-fertility/

Proszę zaglądnąć do strony WHO i przeczytać uważnie, zwracając szczególnie uwagę, miedzy innymi, na:

W Europie niektórzy producenci prowadzili zaawansowane badanie używając tak zwany model szczepionki” (mock-up”) Ten model szczepionki przeciwko „influenza virus” zawiera składnik który nie istniał w naturalnej ludzkiej populacji i w ten sposób ta nowość może imitować pandemiczny wirus.”

Tak wiec nie wiemy jakie to „nowości” mogą zawierać szczepionki, jakie nowości” mogły być rozprzestrzenione w naszym środowisku i jakie to może mięć konsekwencje, ponieważ sama organizacja WHO tez nie wie. Możemy jednak przypuszczać na czym polegają te nowości” w broni biologicznej.

Faktycznie niekorzystne rezultaty spowodowane sama szczepionką mogą występować ale nie da się tego przewidzieć,” pisze Swiatowa Organizacja Zdrowia (?).

Źródło:

www.who.int/csr/disease/swineflu/notes/h1n1_safety_vaccines_20090805/en/index.html

Sześć istotnych powodów unikania szczepionki przeciw grypie

1. Brak jakichkolwiek danych potwierdzających jej działanie. Ta szczepionka jest zdolna do ochrony tylko przed określonymi szczepami grypy. Jeśli ktoś zetknie się ze szczepem, przed którym nie jest chroniony, i tak zachoruje na grypę, co zdarza się dość często

2. Szczepionki przeciw grypie, tak jak i pozostałe, zawierają rtęć, która jest metalem ciężkim ! stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Rtęć zawarta jest w produkowanym na jej bazie konserwancie o nazwie thimerosal.

3. Szczepionki przeciw grypie zawierają antybiotyki, takie jak neomycyna, polimyksyna B i gentamycyna, które są dodawane w celu eliminacji bakterii mogących dostać się do szczepionek. Dane dowodzą, że te antybiotyki zabijają korzystne bakterie, które są konieczne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Jak na ironię, te antybiotyki osłabiają także układ odpornościowy i powodują nadmierny rozrost drożdżaków

4. Szczepionki zawierają jako emulgator Polysorbate 80 (monooleinian polioksyetylenosorbitolu). Jest to toksyczna substancja zdolna do znacznego osłabienia układu odpornościowego i wywołania szoku anafilaktycznego, który może zabić. Jak podaje sekcja 11 karty MSDS (Materiał Safety Data Sheet – Karta Charakterystyki Niebezpiecznej Substancji) zamieszczonej pod adresem Science lab.com (www.science-lab.com/xMSDS-POLYSORBATE_80-9926645), Polysorbate 80 może wywoływać zaburzenia układu rozrodczego, raka i genetyczne mutacje

5. Rośnie liczba danych dowodzących, że szczepionki przeciw grypie wywołują chorobę Alzheimera z powodu zwartych w nich aluminium i formaldehydu, które w połączeniu z rtęcią są bardziej toksyczne, niż gdy występują osobno.

6. Przy tak wielkiej liczbie niekorzystnych efektów ubocznych wydaje się oczywiste, że szczepionki przeciw grypie są potencjalnie niebezpieczne, zwłaszcza że ich przyjmowanie nie daje żadnej ochrony

Źródło:

http://www.naturalnews.com/024624.html

Świńska grypa to nie problem.

„Świńska grypa nie stanowi problemu – problem stanowi szczepionka, która może doprowadzić do poważnych komplikacji lub śmierci…” – Dr. Mercola – Sierpień 11, 2009 –

Jak zapewne zauważyliście, panika otaczająca świńską grypę mającą zaatakować jesienią stale rośnie. Rośnie także liczba potwierdzonych na świecie przypadków zachorowań.

To prawda, że wirus się rozprzestrzenia. Jednak ważniejszy jest fakt, że pojawiające się przypadki świńskiej grypy mają zazwyczaj łagodny przebieg. Przypadki te nie wymagają zazwyczaj interwencji medycznej. Śmiertelność spowodowana przez H1N1 utrzymuje się na ekstremalnie niskim poziomie – 0,5% w skali wszystkich zgłoszonych przypadków.

Źródło:

www.mercola.com

(największy na świecie internetowy serwis o zdrowiu)

—-

Szczepionki były już PRZED pojawieniem się świńskiej grypy?

Dostawcami szczepionek będą firmy, min. GlaxoSmithKline i Baxter, które – znów ten zbieg okoliczności! – uzyskały licencje na trzy podstawowe szczepionki przeciwko „pandemii” jeszcze zanim pandemia się pojawiła i choć naukowcy i lekarze twierdzą, iż niemożliwe jest przygotowywanie szczepionek grypowych z wyprzedzeniem. I teraz prawdziwa bomba: firma Baxter już na rok przed pierwszym ujawnionym przypadkiem pojawienia się „świńskiej grypy” zgłosiła wniosek patentowy na szczepionkę przeciwko N1H1 (Baxter Vaccine Patent Application US 2009/0060950 A1).

W takiej sytuacji – czyż nie jest rozsądnym wymaganie, aby na pierwszy ogień w akcji masowych szczepień poszli reprezentanci WHO, SAGE, administracja USA z Obamą na czele, Kongres Stanów Zjednoczonych rząd brytyjski, szefowie firm farmaceutycznych, wynajęte szumowiny dziennikarskie itd?

Źródło:

http://marucha.wordpress.com

„Rozmawiałem z przedstawicielem hurtowni farmaceutycznej (oczywiście nic nie wie o planach depopulacji) i potwierdził mi, że do Polski sprowadzono już DWA RODZAJE SZCZEPIONEK problem w tym, że nie mają żadnych atestów…. ale… zostaną oficjalnie dopuszczone w sprzedaży od 5 WRZEŚNIA”

Źródło:

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/27/wazna-informacja-o-szczepionkach

Zaniepokojony badacz ludobójstwa

część 1: http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80

część 2: http://www.youtube.com/watch?v=g-TGDBvuMmU

część 3: http://www.youtube.com/watch?v=PPMLIEgMn5I

Skwalen będzie w szczepionkach choć jest nielegalny

„Skwalen nie jest licencjonowany ani w USA, ani Zjednoczonym Królestwie z powodu obiekcji do szkód, jakie wyrządza. Dlaczego firmy farmaceutyczne np. GSK i Novartis, zgodnie instrukcjami ze Światowej Organizacji Zdrowia, stosują nielegalną substancję w swych szczepionkach na ‚świńską grypę’ dla USA i ZK? Dlaczego te szczepionki, zaklasyfikowane jako broń biologiczna przez amerykańskich i europejskich prawodawców, stosuje sie na ludności cywilnej, w tym na dzieciach i kobietach cieżarnych?”

Źródło:

www.guardian.co.uk/environmPanstwowyent/2001/jul/30/internationalnews

—-

Naukowiec Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) prowadzi badania nad zaostrzeniem świńskiej grypy

We francuskim magazynie Lyonmag (16.7.2009), naukowiec Bruno Lina mowi, ze kieruje zespołem laboratoryjnym zlokalizowanym w „Domu Rockefellera” w Lyonie. Zespół szuka genu, który zaostrzyłby świńską grypę: „Próbujemy zrozumieć ewolucję wirusa. Wśród możliwych scenariuszy są te dotyczące czynnika obostrzajacego. Prace jakie dziś prowadzimy odnoszą się więc do wirusa H1N1, do którego wprowadzamy gen obostrzający, żeby się przekonać, czy wirus go przyjmie, stając się groźniejszym. Obecnie wirus ma ogromne trudności z nabyciem czynnika obostrzającego.”

Lina jest szefem francuskiego laboratorium podlegającego Światowej Organizacji Zdrowia, z adresem przy Aleji Rockefellera w Lyonie.

Źródło:

www.lyonmag.com/article/10958/bruno-lina-la-vaccination-est-le-pilier-de-la-lutte-contre-la-grippe-a http://

——-

Der Spiegel: Jak bezpieczna jest szczepionka przeciw świńskiej grypie?

Reporterzy Spiegla przyjrzeli się sprawie. Wnioski nie są tak optymistyczne, jakby sądzić ze sporadycznych doniesień polskiej prasy.

Objawy świńskiej grypy mogą zwykle być łagodne, lecz w wyścigu do zapobieżenia pandemii, przedstawiciele służby zdrowia i firmy farmaceutyczne planują szczepienia milionów Niemców nową, mało wypróbowaną szczepionką.

Zastosowane będą nowe procesy produkcyjne oraz nowe dodatki na wzmocnienie systemu immunologicznego. Poza tym serum w szczepionce przeszło unikalny proces przyśpieszonej atestacji przez European Medicines Agency (EMEA) w Londynie. „Mamy do czynienia z doświadczeniem na wielką skalę, przeprowadzanym na ludności Niemiec”, ostrzega Wolfgang Becker-Brüser, wydawca profesjonalnego magazynu ‚Arznei Telegram’.

Źródło:

www.spiegel.de/international/germany/0,1518,640853,00.html

Szczepionka bronią biologiczną?

Podstawowe składniki w zasadniczej szczepionce przeciw pandemii”, zamówionej dla Europy z firmy GlaxoSmithKline’s (GSK): szczepionkę PANDEMRIX. Ten dokument z EMEA dużo, dużo mówi. Szczepionka składa się z:

Substancja aktywna: szczepionka pandemicznej grypy (H5N1) (split virion, inactivated, adjuvanted) A/VietNam/1194/2004 NIBRG-14.

Oczywiście jest to szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE, z wyizolowanym antygenem, wirusem wietnamskiej grypy-zabijaki , która wykazała się wysoką zabijalnością w Wietnamie. Wg. Światowej Organizacji Zdrowia, Europie i światu grozi pandemiczna, wcale nie PTASIA GRYPA (H5N1), lecz nowa” ŚWIŃSKA GRYPA (H1N1). Jak to jest możliwe, żeby tak specyficzna szczepionka przeciw PTASIEJ GRYPIE dala jakąkolwiek ochronę przeciw nowej” – pandemicznej” ŚWIŃSKIEJ GRYPIE?

Wyglądałoby na to, że firma GSK próbuje pozbyć się zapasów swojej szczepionki przeciw „ptasiej pandemicznej grypie” przez przedstawienie jej jako szczepionki przeciw pandemii”, pod nazwą „PANDEMRIX”!

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/21/527

Co właściwie jest w szczepionkach przeciw A H1N1?

Jak udowodniła Jane Burgermeister, firma Baxter uwolniła sztucznie skonstruowanego wirusa (połączenie 3 rodzajów gryp – ptasiej, świńskiej i ludzkiej z elementami tzw „hiszpanki”) zatruwając nim szczepionki i wysyłając je do różnych laboratoriów. W Czechach szczepionki te zabiły laboratoryjne zwierzęta i sprawa się wydała.

Źródło:

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/29/nie-bagatelizuj-zagrozenia-pandemia/

Czy Światowa Organizacja Zdrowia chce zburzyć gospodarki pod pretekstem pandemii?

Kwarantanny, ograniczenia w podróżowaniu, masowe szczepienia oraz inne posunięcia narzucone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) po jej deklaracji podniesienia poziomu zagrożenia pandemią do 6, przyczynia się do wpędzenia globu w głęboką depresję gospodarczą, twierdzi Axel Nitsche z niemieckiej organizacji DIHK […] mimo że na świńską grypę zmarło dotychczas tylko 1500 wg. oficjalnych statystyk WHO. Potwierdza to obawy, że WHO i ONZ chcą wykorzystać fałszywą informację o pandemii i własną deklarację stanu wyjątkowego jako usprawiedliwienie ruiny globalnej gospodarki w przygotowaniu do opanowywania poszczególnych państw.

Źródło:

http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=375%3Ais-who-using-the-qswine-fluq-pandemic-as-pretext-to-destroy-economies&catid=1%3Alatest-news&Itemid=64%E2%8C%A9=en

Grecy będą zmuszani po podpisywania deklaracji, że przyjmują szczepionkę dobrowolnie

Minister Zdrowia Grecji Dimitris Avramopoulos oświadczył, że premier Grecji ustalił, że „każdy obywatel i rezydent Grecji, bez wyjątku” zostanie zaszczepiony. Grecy mają być zmuszani do podpisania deklaracji, że dobrowolnie zgadzają się na poddanie szczepieniu. Wyraźnie nie jest w interesie Greków podpisywanie takiej deklaracji, która jest zrzeczeniem się odszkodowań w przypadku przymusowych szczepień toksyczną szczepionką. Forma przymusu jakiej mają być poddani Grecy jest w sprzeczności z prawem międzynarodowym, które na takie deklaracje wymaga dobrowolnej zgody po wyjaśnieniu. Poprzez jednostronną realizację tych planów rząd stawia się na drodze konfrontacji ze społeczeństwem, które nie zgadza się na przymusowe szczepienia na chorobe od której zachorowało dotąd tylko 740 osób

www.thepetitionsite.com/1/a-universal-declaration-of-resistance-to-mandatory-vaccinations

Dlaczego dwa razy?

Eksperci jak dr Carley mowia, ze spodziewane dwukrotne szczepienia na „swinska grype” sa naprawde bronia biologiczna, „bronia binarna”. Nie ma zadnego medycznego uzasadnienia, zeby dawac dwa zastrzyki na „swinska grype”, bo zastrzyk podobno ochronny na zwykla grype jest jednokrotny.

www.consciousmedianetwork.com/members/lmoret2.htm

Pielęgniarki nie chcą szczepień

Sondaż przeprowadzony przez magazyn dla pielęgniarek w ZK, „Nursing Times”, stwierdził, że 1/3 pielęgniarek nie da się zaszczepić przeciw „świńskiej grypie”. Następna 1/3 jest niezdecydowana. Pielęgniarki wyraziły zaniepokojenie odnośnie bezpieczeństwa szczepionki. Wiele z nich powiedziało także, że nie uważają ryzyka dla swego zdrowia wskutek szczepionki jako usprawiedliwiającego konieczność zaszczepienia się. Sceptycyzm pielęgniarek mógł spowodować, że Departament Zdrowia ZK zaczął publikować „cotygodniowe uaktualnienia”, wyłącznie przez „Nursing Times” i drugi magazyn dla służby zdrowia, promując „szczepionkę”. „The Telegraph”, częściowo własność rodziny Rockefellerow, którzy również pomagają w finansowaniu Światowej Organizacji Zdrowia, nadmienia o sondażu pozytywnie, raportując w nagłówku, ze 1/3 pielęgniarek zaszczepilaby się

www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/6043612/Only-a-third-of-nurses-willing-to-have-swine-flu-vaccine-poll.html

Lista wynikow badan i opracowan naukowych, wykazujacych szkodliwy wplyw aktualnie stosowanych szczepionek

www.newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Kolejne+informacje+na+temat+szkodliwo%C5%9Bci+szczepie%C5%84&id=1287

Przymusowe szczepienia we Francji

Wydano specjalną instrukcję do tego celu. Szczepić będą nie lakarze, lecz wytypowane osoby i będzie sie to odbywać nie w centrach medycznych, lecz w specjalnie stworzonych centrach (obozach?).

Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia

Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach w radzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych

Źródło:

www.sante-jeunesse-sports.gouv.fr/IMG/pdf/Circulaire_vaccination_090824.pdf

USA: kara $1000 dziennie za odmowę szczepienia

Amerykański Senat jednogłośnie zatwierdził ustawę nr. 2028, upoważniającą Gubernatora Stanu i Komisarza ds. Zdrowia, do podjęcia wszelkich „niezbędnych” działań, mających na celu dbałość o tzw. dobro publiczne, w każdej sytuacji „pilnej potrzeby medycznej / zdrowotnej” (medical emergency).

Ustawa upoważnia władze stanowe do używania sil porządkowych (Policji i Wojska) w celu:

* wchodzenia do wszelkich budynków publicznych i firm

* wkraczania bez specjalnego pozwolenia do wszelkich prywatnych posiadłości i mieszkań

* poddawania każdego kwarantannie (czytaj: izolacji), także w celu umożliwienia podawania szczepionek (nawet siłą)

Osoby odmawiające szczepienia, kwarantanny, czy też innych zaleceń władz i personelu medycznego, wynikających z tej ustawy, będą karane karą do 1000 dolarów dziennie i 30 dni aresztu

Źródło:

www.mass.gov/legis/bills/senate/186/st02/st02028.htm

http://www.youtube.com/watch?v=2_oD55WvDmM

Pandemia grypy w latach 1918-1919 i masowe szczepienia

Mówi się o niej, że w roku 1918 spowodowała śmierć 100 milionów ludzi na całym świecie.

Do tej pory nikt nie może wytłumaczyć, dlaczego w pierwszej kolejności chorowali zdrowi młodzi, dorośli ludzie, a nie osłabieni i starsi – tak jak zazwyczaj się myśli.

Dużo osób widziało związek pomiędzy masowymi szczepieniami (szczególnie na ospę i tyfus) w tamtych czasach, a występującymi bezpośrednio potem falami chorób. Według świadków wydarzeń chorowali jedynie zaszczepieni.

Źródło: impfkritik.de

Totalitarne kroki stawia prawodawstwo UE i Polski.

Szczepienia mogą być pierwszą próbą, czy społeczeństwo jest zdolne przeciwstawić się. Niemcy przed II wojną światową nie zdołali, elementy opozycyjne zostały „wyeliminowane” w obozach koncentracyjnych i zwykłych mordach. Mamy dziś do czynienia z podobną „tajną” władzą spod ciemnej gwiazdy, która gardzi życiem ludzkim i naturalnymi prawami człowieka. A jej korzenie są te same co w przypadku nazizmu.

Źródło:

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/26/obozy-fema-a-pandemia/

11 czerwca 2009, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) Narodów Zjednoczonych zadeklarowała, bez adekwatnego dowodu naukowego, co wywołało sporo krytyki wśród ekspertów, ogólnoświatowy ” Szósty poziom Pandemii”, dostosowując prawo w taki sposób, że pozwala ono na przeniesienie kontroli nad armią, organami egzekucyjnymi oraz służbą zdrowia w ręce Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych.

WHO podjęła jednostronną deklarację o pandemii na poziomie 6 na bazie relatywnie nieszkodliwej grypy H1N1, manipulując danymi i nadużywając w ten sposób klauzuli opracowanej na wypadek śmiercionośnej epidemii, aby mogła zadeklarować 6 poziom pandemii i uzyskać nowe uprawnienia na całym świecie na wypadek sytuacji krytycznej.

Symptomy H1N1 są dosłownie nie do odróżnienia od zwykłej grypy i nigdy do tej pory nie zostały wyizolowane w laboratorium.

WHO zmieniła oficjalną definicję pandemii w 2003 roku będąc tym samym winną manipulacji. Według obecnej definicji WHO, deklaracja pandemii może być utrzymywana nieustannie.

Właściwie, według ostatniej definicji WHO, każdego roku należałoby ogłaszać 6 poziom pandemii, poczynając od roku 1918.

Źródło:

www.grypa666.wordpress.com

Producenci szczepionek niewiele sobie robią z ludzkiego życia

Czy „przypadek” wysłania ponad 72 kg materiału ptasiej grypy do 18 krajów pod etykietką „szczepionek” to jedynie pomyłka, czy raczej nieudana próba zmylenia tropu?
Dodatkowo w szwajcarskim pociągu InterCity eksplodował jeden z ładunków świńskiej grypy właśnie firmy Baxter ! Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Sprawę wyciszono, ofiar (pasażerów) nie poddano nawet obserwacji.

Źródło:
http://teoria-przypadku.salon24.pl/125511,automat-wrzutowy-1-smiechonosna-grypa

Światowa Organizacja Zdrowia zagłodzi miliony ludzi?

W dokumencie wydanym w 2007 roku Światowa Organizacja Zdrowia – WHO zakłada możliwość utworzenia „stref powstrzymywania” dla milionów ludzi które to strefy będą odcięte od dostaw żywności,wody,oraz od jakiejkolwiek komunikacji ze światem zewnętrznym,a które to strefy będą pilnowane przez wojska WHO/ONZ?

Źródło:
http://www.who.int/csr/disease/avian_influenza/guidelines/RapidContProtOct15.pdf

http://theflucase.com/index.ph…..mp;lang=pl

Świat jest dzisiaj jedną globalną wioską, jutro w Polsce może się wydarzyć to samo co w Londynie, Nowym Jorku, czy Atenach …

Rocznie na całym świcie na grypę sezonową umiera od 250 000 – 500 000, a choruje od 10-20% społeczeństwa. Obliczmy szybko 10% z 6 700 000 000 (ilość ludzi na Ziemi), co daje 670 000 000 (sześćset siedemdziesiąt milionów). Zestawiając to z obecnymi danymi dotyczącymi świńskiej grypy, czyli około 1400 zgonów i 170 000 zachorowań (dane WHO z 6.08.2009 http://www.who.int/csr/don/2009_08_12/en/index.html) możemy się jedynie zastanawiać, po co o tym wszystkim tak głośno.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o … ?

Pieniądze. Czy nie tylko?

http://www.newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1639&tytul=Gazeta+ujawni%C5%82a+plany+dot.+%C5%9Bwi%C5%84skiej+grypy+…+ju%C5%BC+w+1989r.+!

Leave a Reply

© 2017 Łuków dla (inteligentnych) konsumentów

Directory Online directory | New catalogue
LinkDock.com You found linkdock.com, so will your customers. It's a great label for your website and will help you define your identity on the Web.