24 Sie

Zatrzymajmy Codex Alimentarius

Tu nie ma ani słowa przesady: chodzi o życie i zdrowie milionów ludzi!

To jest PRZERAŻAJĄCE, a im bardziej się w to zagłębimy tym bardziej BUDZI GROZĘ. Wyjątkowo bezczelny zamach na podstawowe prawa człowieka, a przede wszystkim prawo do życia, zdrowia i prawo wolności wyboru.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że już wkrótce może czekać nas I drastyczna zmiana w sposobie żywienia. Od 31 grudnia 2009 roku wszystkie rośliny jadalne, nawet te pochodzące z upraw ekologicznych, mają być traktowane środkami chemicznymi i pestycydami

Chodzi o skandaliczny projekt, zwany Codex Alimentrius (Kodeks Żywnościowy) zgodnie z którym od 31 grudnia 2009 r. mieszkańcy państw wchodzących w skład Unii Europejskiej  mieliby zostać pozbawieni możliwości korzystania z naturalnych terapii oraz dostępu do ziół, suplementów i witamin.

Jeśli obłędne pomysły urzędników Unii Europejskiej, posłusznie realizujących politykę wielkich koncernów farmaceutycznych, nie zostaną zastopowane, z końcem 2009 roku mieszkańcy państw wchodzących w skład tej organizacji nie będą mieli dostępu do ziół, witamin, suplementów i terapii naturalnych. Autorzy nowych pseudoregulacji prawnych tłumaczą,
że dzięki temu nasze organizmy otrzymają specjalną ochronę. W rzeczywistości jest to zamach na fundamentalne prawa człowieka.

Nie ma też co liczyć na własnoręcznie wyhodowane warzywa i owoce, gdyż ich przydomowa uprawa zostanie objęta ścisłymi regulacjami i bez urzędowego zezwolenia stanie się nielegalna. Do podziemia zejdą zioła, witaminy oraz suplementy, a terapie z ich wykorzystaniem nie będą stosowane. Nowe prawa i przepisy, wprowadzane na poziomie krajowym i europejskim, pozbawią ludzi wolnego dostępu do ważnych informacji na temat zdrowia i naturalnych środków leczniczych nie podlegających opatentowaniu.

Kto kontroluje żywność, ten kontroluje świat.

Kliknij tutaj aby poprzeć referendum w sprawie  medycyny naturalnej.

Kliknij tutaj aby poprzeć referendum w sprawie  medycyny naturalnej.

Więcej informacji:

http://www.naturalnenielegalne.pl

http://www.stopcodex.pl

Leave a Reply

© 2017 Łuków dla (inteligentnych) konsumentów

Directory Online directory | New catalogue
LinkDock.com You found linkdock.com, so will your customers. It's a great label for your website and will help you define your identity on the Web.